

Méretek 24×24 cm
A DELÍCIA sütőformák és tepsik kiválóan alkalmasak édes és sós ételek sütésére. Magasan ellenálló tapadásmentes bevonattal vannak ellátva, mely véd az odaégéstől, használhatók elektromos-, gáz- és légkeveréses sütőben, tisztíthatók mosogatógépben. 3 év garancia. Maximális hőmérséklet 230 °C.
| Szélesség: | 24 cm |
|---|---|
| Mélység: | 24 cm |
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Anyag | Szénacél |
| Felmelegítés a sütőben | Igen |
| Hosszúság | 24 cm |
| Mosogatógép | Igen |
| Súly | 0,28 kg |
| Gyártó | Tescoma |

18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
18×36 cm
Raktáron

Játék szerszámkészletek
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron


Dínós, baba
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
31×7 cm, baba
Raktáron

A
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

45×4 cm, baba
Raktáron