


Méretek 3×70×23 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern fali polc Stilista® márkájú termék sorozatból VOLATO köszönhetően a lebegtető hatásnak gyönyörű kelléke lesz a szobának. Polc szélessége 3,8 cm és max. teherbírása 10 kg függően a fal anyagától, amelyre a polc el lesz helyezve. Figyelmeztetés: A polc alsó részén található 2 lyuk a polcot tartó konzol rögzítésére szolgál. Technikai adatok: anyag: MDF furnér: PVC méretek: h 70 x sz 23,5 cm extra erős polc: 3,8 cm max. teherbírás: 10 kg Csomagolás tartalma: 1x fali polc rögzítő anyag hagyományos falra
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 23 cm |
| Magasság: | 3 cm |
| Forma | Egyenes |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Stílus | Modern |
| Felület | Matt |
| Színes | Könnyű fa |
| Típus | Fali polc |
| Súly | 2 kg |
| Gyermekek | Nem |
| Gyártó | Stilista |

Sarok, laminált, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Sarok, rusztikus, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva

Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
- szettek, dekorációs, ÖKOlógiai
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva

Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva