Hasonlítsd össze az árakat 36 560 Ft-tól 37 795 Ft-ig 2 webáruházban:
Emilie toalettasztal zsámollyal, 143 x 74 x 40 cm
Méretek 143×74×40 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 36 560 Ft és 37 795 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
Pipereasztal nagyméretű tükörrel - a legtöbb nő álma. Ez a darab 4 fiókkal rendelkezik, amelyekbe elhelyezheti kedvenc kozmetikumait vagy ékszereit, hogy állandóan kéznél legyenek. A szett tartalmaz egy stílusos zsámolyt is. A tükör mérete: 430 x 31 cm A zsámoly mérete: 35 x 25,5 x 43 cm A csomagolás mérete: 79 x 44 x 30,5 cm
Méretek
| Szélesség: | 74 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 143 cm |
Specifikációk
| Tükörrel | Igen |
|---|---|
| Székkel | Igen |
| Anyag | Fa |
| Szín | Fehér |
| Felület | Matt |
| Súly | 18 kg |
| Gyártó | 4-Home |
Ajánljuk

Juskys Lilia toalettasztal - fehér
140×108×41 cm, tükörrel, világítással
Raktáron
Fésülködőasztal, sminkasztal tükörrel fiókokkal, fehér 80x40x145cm
Tükörrel, világítással, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Hollywood 2 XL fésülködőasztal kasmír
Tükörrel, világítással, matt
Raktáron
LUCIA fésülködőasztal világítással, 108x40x140cm, fehér Jurhan
Tükörrel, világítással, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fésülködőasztal, sminkasztal LED tükörrel fiókokkal és polcokkal, fehér
Tükörrel, világítással, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Deuba Lucia toalettasztal LED világítással 140x110x40 cm - fehér
Tükörrel, világítással, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fésülködőasztal, sminkasztal tükörrel fiókokkal, fehér 80x40x145cm
Tükörrel, világítással, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron



