Ajánljuk
STUDY tömörfa ágy + ágyrács INGYEN, 180x200cm, natúr
Termékleírás
Termékleírás: STUDY masszív ágy + INGYEN ágyrács Szeretne közelebb kerülni a természethez és szereti az egyszerű anyagokat? Bizonyára szeretni fogja a masszív STUDY ágyat. STUDY ágy jellmezői Az ágy fenyőfából készül. Az anyag gyalulva, csiszolva, és sima köszörüléssel készült, nem festett és kezelt. Ezenkívül 120 cm-től két „ötödik láb” van, amelyek hozzájárulnak az ágy teljes szerkezetének stabilitásához és szilárdságához. Szintén a készlet része az ágyrács. Megfizethető ágy otthonra, faházba vagy akár diák szobákba is alkalmas. A STUDY ágy összegezve: festetlen tömör fenyőágy, szilárd ágyrács INGYEN, univerzális használat, több méret választása.
Specifikációk
| Szett | Matrac nélkül, Ágyráccsal |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Ágyneműtartó | Nincs |
| Az anyag vastagsága | 2,8 cm |
| Dekor | Borovifenyő |
| Fekvőfelület | 180x200 cm |
| Ágyrács | IGEN |
| Az ágy külső hossza | 207 cm |
| Az ágy külső szélessége | 187 cm |
| Felületkezelés | Nincs |
| Teherbírás | 200 kg |
| Fejtámla magassága | 67 cm |
| Lábvég magassága | 35 cm |
| Magasság az ágy aljáig | 23 cm |






























