







A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Élvezze a maximális pihenést és az egészséges alvást a levendula illatával. Ennek a Lavender matracvédőnek köszönhetően ágya kényelmes és tiszta lesz. Puha, légáteresztő és a levendula kivonatnak köszönhetően nyugtató hatással van, ami hatásos az álmatlanság és az ingerültésg ellen. Lágy levendula illatú. A matracvédő használata meghosszabítja a matrac élettartamát, és megakadályozza az izzadság, szennyeződés átszivárgását a matracba, így ágyában egészséges környezetet teremt. A matracvédő levehető a matracról, és mosható, így karbantartása egyszerű. A matracvédő praktikus gumifülekkel van ellátva az egyszerű matracra való rögzítésért. A matracvédő maximum 30 cm magas matracra alkalmas. A matracvédő Öko-tex Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkezik.
| Típus | Matracvédő |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| A felületi szövet anyaga | 100 % poliészter |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Méretek | 90 x 200 cm |
| Szárítógép | Nem |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Minőségi
teljesítette az elvárásokat
Nagyon szép, elégedett vagyok.
Ajánlom, remek. Kellemes anyag, jól tart az ágyon.
Az áru időben érkezett és jól becsomagolva.

Matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
180×200 cm, matracvédő
Raktáron
160×200 cm, fedőmatrac, matracvédő
Elérhető 2 webáruházban

Matracvédő
Raktáron
180×200 cm, fedőmatrac, matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
90×200 cm, matracvédő
Raktáron
160×200 cm, fedőmatrac
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Matracvédő
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron