





A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez az attraktív, kétoldalas ágytakaró kétszínű kivitelben stílusos és praktikus kiegészítője minden hálószobának. Az egyedülálló színvilágának köszönhetően, a lila két árnyalatában tulajdonképpen két ágytakarót kap egyben – elegendő eldönteni, épp melyik színben van kedve gyönyörködni. Az ágytakaró megvédi az ágyneműjét a fakulástól és a mindenhol jelen lévő portól, ráadásul ágya mindig gyorsan bevetett lesz. A puha anyag eredeti, plasztikus mintával tökéletesen felveszi a bútor alakját. Az ágytakarót nagyméretű pokrócként is használhatja, amelybe akár az egész család is belebújhat. A csomag részét képezi két párnahuzat is, ugyanolyan mintával, INGYEN. A szett tartalma: 1 db ágytakaró, 220 x 240 cm 2 db párnahuzat, 40 x 40 cm
| Szín | Lila |
|---|---|
| A párna méretei | 40 x 40 cm |
| A szettben található darabok száma | 3 db |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Anyag | 100 % poliészter |
| Az ágy tipusa | Meghosszabbítható kétszemélyes ágy |
| Méretek | 220 x 240 cm + 2 ks 40 x 40 cm |
| Szárítógép | Nem |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Ez egy karácsonyfa alá szánt ajándék, remélem, hogy ugyanúgy tetszeni fog, mint nekem.
A termékkel nagyon elégedett vagyok.
Túl vékony a minőség, de mindenhol spórolnak, szóval amikor a legolcsóbbat választottam, akkor az a legvékonyabb is... De a kidolgozás és a megjelenés nagyon jók.
gyönyörű lila szín, könnyű és légies
Egyszerűen szép

220×240 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
240×260 cm
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×240 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
240×260 cm

220×230 cm, franciaágyra
Raktáron