








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Élvezze a maximális pihenést és az egészséges alvást a levendula illatával. Ennek a Lavender vízhatlan matracvédőnek köszönhetően ágya kényelmes és tiszta lesz. Puha, légáteresztő és a levendula kivonatnak köszönhetően nyugtató hatással van, ami hatásos az álmatlanság és az ingerültésg ellen. Lágy levendula illatú. A matracvédő használata meghosszabítja a matrac élettartamát, és megakadályozza az izzadság, szennyeződés átszivárgását a matracba, így ágyában egészséges környezetet teremt. A matracvédő levehető a matracról, és mosható, így karbantartása egyszerű. A vízhatlan poliuretán bevonatnak köszönhetően nem kell aggódnia olyan kellemetlen balesetek miatt, amelyek visszafordíthatatlanul károsíthatják a matracot. Ezért a kiságyba is nagyszerű. A matracvédő körgumis ami nagyon praktikus, mivel úgy mint a gumis lepedőket csak rá kell húzni a matracra. A matracvédő maximum 30 cm magas matracra alkalmas. A matracvédő Öko-tex Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkezik.
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Vízhatlan | Igen |
| Szín | Fehér |
| A felületi szövet anyaga | 100 % poliészter |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Standard kétszemélyes ágy |
| Méret | 200 x 200 cm |
| Méretek | 200 x 200 cm |
| Szárítógép | Nem |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4Home |

Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, jersey, mikroplüss
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron