Nincs raktáron
Banquet Granite Sekély tepsi tapadásmentes felülettel, 43,4 x 29 x 2 cm
Méretek 29×43 cm
3985 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 3985 Ft
- 2025. 12. 10. - 3985 Ft
- 2025. 11. 05. - 4025 Ft
- 2025. 10. 16. - 4075 Ft
- 2025. 10. 09. - 3385 Ft
- 2025. 10. 08. - 3375 Ft
- 2025. 10. 01. - 3435 Ft
- 2025. 09. 24. - 3735 Ft
- 2025. 09. 17. - 4055 Ft
- 2025. 09. 03. - 4085 Ft
- 2025. 05. 12. - 4105 Ft
- 2025. 05. 04. - 4095 Ft
- 2025. 04. 12. - 3375 Ft
- 2025. 04. 10. - 3365 Ft
- 2025. 03. 31. - 3355 Ft
- 2025. 03. 29. - 3335 Ft
- 2025. 03. 19. - 3315 Ft
- 2025. 03. 13. - 3345 Ft
- 2025. 03. 12. - 3315 Ft
- 2025. 03. 09. - 3325 Ft
- 2025. 03. 05. - 3315 Ft
- 2025. 02. 26. - 3585 Ft
- 2025. 02. 03. - 3895 Ft
Termékleírás
A sekély Granite tepsi tapadásmentes felülettel minden konyha nélkülözhetetlen kiegészítője. A tapadásmentes XYNFLON felület PTFE (poli-tetrafluoretilén) alapú anyag, nagyon ellenálló, első osztályú tapadásgátló tulajdonságokkal rendelkezik és könnyen karbantartható. A falak és az alj vastagsága 0,4 mm.
Méretek
| Szélesség: | 29 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
Specifikációk
| Szín | Szürke |
|---|---|
| Anyag | Szénacél |
| Hosszúság | 43 cm |
| Mosogatógép | Igen |
| Szezon | Karácsonyi |
| Gyártó | Banquet |
