
Függőágy, 210 x 150 cm-es függőágy állvánnyal, bézs
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronMéretek 80×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Pamut Poliészter Nejlon Fa Szín Narancssárga, sárga, bézs Csíkok Méretek Hosszúság: 200 cm Szélesség: 80 cm Rögzítő kötelek hossza: kb. 35 cm Kötelek: 3 m Táska mérete: kb. 40 x 13 cm Kialakítás Függeszthető függőágy tartós pamut szövetből A szétfeszítő rudak nagyobb kényelmet biztosítanak pihenés közben Tartalmaz egy könnyen szállítható táskát 2 db kötéllel Élvezze a megérdemelt pihenést a kényelmes függőággyal, amely segít kellemes helyet teremteni a relaxációhoz otthon és a szabadban. A könnyű és praktikus kialakításnak köszönhetően egyszerűen felakaszthatja a kertben, teraszon, erkélyen, vagy magával viheti a természetbe tett kirándulásokra. A kellemes anyag és a stabil szerkezet kényelmet biztosít minden pihenés, könyvolvasás vagy friss levegőn való lazítás során. A függőágy ideális választás a nyugalmas pillanatokhoz, amikor szeretné egy pillanatra lelassítani az időt és élvezni a csendet.
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Szín | Narancssárga |
|---|---|
| Termék színe | Narancssárga |
| Minta | Mintával, Csíkos |
| Függőágy anyaga | Pamut, Poliészter, Fa, Nejlon |
| Kialakítás | Függőágyak |
| Hosszúság | 200 cm |
| Súly | 1,5 kg |

Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron