


Méretek 82×104×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Sonatia konzolasztal 100 cm két fiókkal - kasmír producertől BOGART. a webáruházunkban kapható önálló összeszerelésre alkalmas bútor. A termék jellemzői: Gyártó: BOGART. Méretek: (cm): 104 x 82 x 45 Szélesség: 104 cm Magasság: 82 cm Mélység: 45 cm
| Szélesség: | 104 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Anyag | Fa, Fém |
| Szín | Bézs |
| Magassag | 82 cm |
| Melyseg | 45 cm |
| Szelesseg | 104 cm |
| Gyártó | BOGART. |

41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tölgyfa, sonoma tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
180×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
81×200×43 cm, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
114×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
40×200×40 cm
RaktáronIngyenes szállítás
56×50×50 cm, kerek, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
46×41 cm, kerek, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
17×100×42 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
15×100×41 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
52×168×39 cm, modern stílusú, álló
RaktáronIngyenes szállítás
180×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, fém
RaktáronIngyenes szállítás