
Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
RaktáronA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 38 497 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Pamut poliészter keverékkel Fém Párna: Poliészter Szín Fehér Bézs Szék méretei Szélesség: 80 cm Ülőfelület átmérője: 60 cm Háttámla magassága: 42 cm Teljes magasság: 130 cm Díszítő bojtok hossza: 20 cm Ülés és függesztés közötti magasság: 112 cm Függőkötél hossza: 81/101 cm Állvány méretei Szélesség: 102 cm Mélység: 105 cm Magasság: 195 cm Rúd átmérője: 4,5 cm Maximális terhelés: 130 kg Kialakítás Boho stílusú függő szék párnával Függő állvány a csomag része Fém szerkezet, puha kötelekkel körülfonva A szék védelme az időjárás viszontagságaitól szükséges A hintázás nem csak szórakozás – természetes módja annak, hogy napközben nyugalmat találjunk és ellazuljunk. A boho stílusú függő szék könnyedséget és harmóniát visz a térbe, legyen az kert, terasz vagy belső tér. Csak kényelmesen helyezkedj el, engedd, hogy lágyan ringasson, és élvezd a pillanatokat, amelyek csak neked szólnak. Teremtsd meg saját relaxációs sarkodat, ahol új energiával töltődhetsz fel és lassíthatod a nap tempóját.
| Anyag | Fém, Anyag |
|---|---|
| Minta | Mintával |
| Fotel anyaga | Pamut, Poliészter, Fém |
| Állvány | Igen |
| Típus | Függő |
| Párnázat | Párnázott |
| Állvány szélessége | 102 cm |
| Állvány magassága | 195 cm |
| Kinézet | Függőágyak |
| Rögzítés módja | Rögzítéshez |
| Stílus | Modern |
| Súly | 19 kg |

Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva