
Pamut ágynemű KELOPA lila Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Pamut, krepp, mikroplüss
RaktáronA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 3946 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű A legelterjedtebb és legszélesebb körben használt ágynemű anyaga kétségtelenül a pamut . A vásárlók értékelik nagyszerű jellemzőit és az elérhető árat. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért alkalmas azoknak, akik éjszakánként jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődése, amely vasalást igényelhet. Az évek során bevált pamut természetes rost, amelyet a gyapotnövényből nyernek, és kíméletes a bőr teljes felületéhez . Anyag 100% pamut Szín Zöld Fehér Jellemzők Modern csíkos motívum Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 2 hetente egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt vasalni kell Gyakorlati tanácsok Az első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön és mindig kifordítva, cipzárral mosva mossa Használjon az anyaghoz és a színhez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, így megelőzheti az anyag károsodását és a színek fakulását Csomag tartalma a választott variánstól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db huzat takaróra 140 x 200 cm | 1 db huzat párnára 70 x 90 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Csíkos |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Zöld |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Ágynemű mintája | Csíkok |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Évszak | Egész éves |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Súly | 0,7 kg |

Pamut, krepp, mikroplüss
Raktáron
Pamut, egyszínű, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroplüss, francia, 3D hatással
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, csíkos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, flanel, mikroplüss
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, francia, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, mikroszálas, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, francia, gombos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, muszlin
Raktáron
Pamut, mikroszálas, pöttyös
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, csíkos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Álló
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron