
TV-állvány szekrény, fém keret, rusztikus barna és fekete
Álló, fa, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronMéretek 51×196×40 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 127 562 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Luvio TV-szekrény 196 cm fiókkal - cremona tölgy producertől Bogart Bútor a webáruházunkban kapható önálló összeszerelésre alkalmas bútor. A termék jellemzői: Gyártó: Bogart Bútor Méretek: (cm): 196 x 51,2 x 40,2 Szélesség: 196 cm Magasság: 51,2 cm Mélység: 40,2 cm
| Szélesség: | 196 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 51 cm |
| Típus | Álló |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Bézs |
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Magassag | 51,2 cm |
| Melyseg | 40,2 cm |
| Szelesseg | 196 cm |
| Gyártó | Bogart Bútor |

Álló, fa, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
44×167×40 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
40×150×42 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
55×140×40 cm, modern stílusú, álló
Raktáron
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
40×150×42 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
180×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tölgyfa, sonoma tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
114×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
46×41 cm, kerek, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
60×45 cm, modern stílusú, ovális
RaktáronIngyenes szállítás
40×100×60 cm, fém, gurulós
RaktáronIngyenes szállítás
36×60×120 cm, modern stílusú, téglalap alakú
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
17×100×42 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás