







Méretek 70-175×88×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mykonos heverő, üvegzöld – House Nordic A House Nordic Mykonos kanapéja egy stílusos, természetes dizájnú nyugágy, amely nyugodt ünnepi hangulatot teremt otthonában és fedett kültéri terében. Légies megjelenése gyönyörűen kiegészíti a bohém, skandináv és természet ihlette életstílusokat. Univerzális jellegének köszönhetően kényelmes helyként szolgálhat pihenésre, olvasásra, kikapcsolódásra, de jellegzetes designelemként is szolgálhat a nappaliban, télikertben vagy fedett teraszon. A természetes árnyalat könnyen kombinálható világos textíliákkal, lenvászon párnákkal, juta szőnyegekkel és zöld növényekkel. A Mykonos kanapé tökéletes választás azok számára, akik egy békés és hangulatos helyet szeretnének kialakítani a kikapcsolódásra egy könnyed mediterrán hangulattal. Bézs színben is kapható. Karbantartás Tisztításhoz nedves ruhával törölje át. Kizárólag tiszta vizet használjon. A port és a szennyeződéseket porszívózhatja vagy tiszta, puha ruhával törölje le. Ne használjon mosószereket, oldószereket vagy más vegyszereket az anyagon, mert elszíneződést okozhatnak. Egyes levehető anyagrészek moshatók, de MINDIG kövesse az anyagon található mosási utasításokat.
| Szélesség: | 88 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 70-175 cm |
| Stílus | Provence, Skandináv |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Zöld |
| Magasság (cm) | 70, 175 |
| Anya | Fem, Poliészter, Furnér, Kerékagy |
| Ülésmélység (cm) | 70 |
| Súlyok (kg) | 37 |
| Szélesség (cm) | 88 |
| Ülésmagasság (cm) | 42 |
| Gyártó | House Nordic |

Modern stílusú, szövet, állítható
Raktáron
Gáztűzhelyen használható, darabonként

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Álló

Univerzális, kerek

Kültéri, klasszikus

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

(szettek), fém

Whiskys

Fém

Karácsonyfadíszek, (szettek), fém

Grill, gáztűzhelyen használható, tapadásmentes

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, tárolóhellyel

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, tárolóhellyel