





Méretek 70-175×88×70 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 390 270 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mykonos kanapéágy, natúr – House Nordic A House Nordic Mykonos kanapéja egy stílusos, természetes dizájnú nyugágy, amely nyugodt ünnepi hangulatot teremt otthonában és fedett kültéri terében. Légies megjelenése gyönyörűen kiegészíti a bohém, skandináv és természet ihlette életstílusokat. Univerzális jellegének köszönhetően kényelmes helyként szolgálhat pihenésre, olvasásra, kikapcsolódásra, de jellegzetes designelemként is szolgálhat a nappaliban, télikertben vagy fedett teraszon. A természetes árnyalat könnyen kombinálható világos textíliákkal, lenvászon párnákkal, juta szőnyegekkel és zöld növényekkel. A Mykonos kanapé tökéletes választás azok számára, akik egy békés és hangulatos helyet szeretnének kialakítani a kikapcsolódásra egy könnyed mediterrán hangulattal. Palaczöld színben is kapható. Karbantartás Tisztításhoz nedves ruhával törölje át. Kizárólag tiszta vizet használjon. A port és a szennyeződéseket porszívózhatja vagy tiszta, puha ruhával törölje le. Ne használjon mosószereket, oldószereket vagy más vegyszereket az anyagon, mert elszíneződést okozhatnak. Egyes levehető anyagrészek moshatók, de MINDIG kövesse az anyagon található mosási utasításokat.
| Szélesség: | 88 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 70-175 cm |
| Stílus | Provence, Skandináv |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Bézs |
| Magasság (cm) | 70, 175 |
| Anya | Fem, Poliészter, Furnér, Kerékagy |
| Ülésmélység (cm) | 70 |
| Súlyok (kg) | 37 |
| Szélesség (cm) | 88 |
| Ülésmagasság (cm) | 42 |
| Gyártó | House Nordic |

Bőr, állítható
Raktáron
Gáztűzhelyen használható, darabonként

Univerzális, kerek

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Univerzális, kerek

Kültéri, klasszikus

Álló

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

15×31 cm, önöntöző, fém

Fiókos, fa, tölgyfa
Ingyenes szállítás
Whiskys

Kültéri, klasszikus

58 cm, ⌀ 32 cm, modern stílusú, ovális

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás
Darabonként
Elérhető 2 webáruházban

Kültéri, klasszikus

Kültéri, klasszikus
Ingyenes szállítás