




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágynemű Jó választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légzőszervi problémákkal küzdőknek a mikroszálas ágynemű. A sűrűn szőtt poliészter textíliát jellemzi a gyengédség, melegség és alakállandóság. Kiemelkedik kellemes struktúrájával, selymességével, és nem gyűrődik. Ha az egyszerű karbantartást, meleget és gyengéd simogatást kedveli, akkor a mikroszál ideális az Ön számára. Anyag 100% mikroszál - poliészter Gramázs: 95 g/m2 Szín Kék Jellemzők Ajánlott mosás: minden héten, minimum 14 naponta Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműt alaposan ki kell mosni A ágyneműt külön, mindig kifordítva és cipzárazva mosson Használjon megfelelő mosószert az anyaghoz és színhez Mosás után válassza a kímélő centrifugálást A csomag tartalma, a választott változat szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
| Szín | Kék |
|---|---|
| Típus | Egyszemélyes ágyra |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Kék |
| Rögzítés | Cipzár |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája | Díszes, Egyszínű |
| Ágynemű stílusa | Keleties, Minimalista |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Évszak | Egész éves |
| Párna mérete | 70 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Grammsúly | 95 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,9 kg |

Franciaágyra
Raktáron
Franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×220 cm, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, franciaágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Franciaágyra
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
200×210 cm, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×230 cm, pamut
Raktáron
200×220 cm, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
200×210 cm, franciaágyra
Raktáron
200×220 cm, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut
Raktáron
Franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron