






Méretek 95×210×100 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 255 888 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tuko ágyazható kanapé tárolóval - szürke vízlepergető Murano 847 szövet producertől STILLA a webáruházunkban kapható önálló összeszerelésre alkalmas bútor. A termék jellemzői: Gyártó: STILLA Méretek: (cm): 210 x 95 x 100 Szélesség: 210 cm Magasság: 95 cm Mélység: 100 cm
| Szélesség: | 210 cm |
|---|---|
| Mélység: | 100 cm |
| Magasság: | 95 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Stílus | Modern |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Párnákkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Szín | Szürke |
| Magassag | 95 cm |
| Melyseg | 100 cm |
| Szelesseg | 210 cm |
| Gyártó | STILLA |

Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyneműtartós, háromszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
80×218×102 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, balos
RaktáronIngyenes szállítás
95×210×100 cm, ágyneműtartós, ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
106×160×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
85×200×45 cm, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyneműtartós, háromszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
15×100×41 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
40×150×42 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, diófa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
140×200 cm, kárpitozott, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tölgyfa, sonoma tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Jobbos, szövet
RaktáronIngyenes szállítás
100×233×102 cm, ágyazható, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
15×100×41 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott, szövet kárpitozású
RaktáronIngyenes szállítás