

Méretek 76×110×110 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 38 680 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Helytakarékos összecsukható kialakítás: Összecsukott állapotban kompakt (110 x 65 cm), kinyitva Ø110 cm — egyszerűen átalakul két személyes beállításból akár hat személyes asztallá, minimalizálva a helyigényt. - Intim, kerek asztallap: A kerek forma barátságos és meghitt étkezési hangulatot teremt, ideális vacsorákhoz, beszélgetésekhez és családi összejövetelekhez. - Masszív és stabil: 1,8 cm vastag MDF asztallap és porszórt acél X-váz biztosítja a stabilitást. Teherbírás 30 kg; a magasságban állítható lábak biztonságos elhelyezést garantálnak. - Könnyen tisztítható felület: A melaminbevonatú asztallap víz- és foltálló, egyszerűen tisztítható — a kiömlött folyadékokat egy nedves ronggyal gyorsan eltávolíthatja. - Méretek és szerelési információk: Teljes méret 110 x 110 x 76 cm; teherbírás 30 kg. Az összecsukható asztal részletes útmutatóval és jelölt alkatrészekkel érkezik a könnyű összeszereléshez.
| Szélesség: | 110 cm |
|---|---|
| Mélység: | 110 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető, Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Kerek |
| Stílus | Ipari |
| Szín | Szürke |
| Ülőhelyek száma | 6-személyes |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztalláb típus | Egy láb, Három láb, X alakú |
| Asztallap anyaga | Fa, Laminált |
| Gyártó | HOMCOM |

78×80×80 cm, kerek, modern stílusú

Kerek, tölgyfa, fém lábakkal
Raktáron
76×75×110 cm, modern stílusú, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Kerek, modern stílusú, 6-személyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
74×90 cm, fém lábakkal, matt
Ingyenes szállítás
77×90 cm, bővíthető, kerek

78×90-145×90-100 cm, bővíthető, kerek

Kerek, matt, klasszikus lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
77×90 cm, bővíthető, kerek

78×80×80 cm, kerek, modern stílusú

Bővíthető, 6-személyes, fiókkal
Raktáron
77×90 cm, bővíthető, kerek

78×90-145×90-100 cm, bővíthető, kerek

Ovális, tölgyfa, matt
Raktáron
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
Kerek, rusztikus, fiókkal
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, tölgyfa

74×120 cm, fém lábakkal, matt
Ingyenes szállítás
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
77×90 cm, bővíthető, kerek

45×110×60 cm, modern stílusú, fém lábakkal

Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, fiókkal
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, fiókkal
Raktáron
Bővíthető, fém lábakkal, matt
Raktáron
Bővíthető, fém lábakkal, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, matt

76×90 cm, bővíthető, matt

76×80 cm, bővíthető, matt


Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fa, laminált, gyerekkel együtt növő
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron