
Kerek lerakóasztal szövet kosárral, Krémfehér 45x51cm
Kerek, fém, modern stílusú
RaktáronMéretek 41-51×60-80×54-60 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 35 788 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Sokoldalú 2 részes dohányzóasztal: téglalap alakú asztal (80 x 54 x 41 cm) és kerek kisasztal (Ø60 x 51 cm). Rétegezve egymás alá helyezhető megjelenéshez vagy külön-külön is használható a nappaliban. - Funkcionális kétszintes tárolás: polcokkal maximalizálja a helyet. Az alsó polcok könyveknek, magazinoknak vagy tárolókosaraknak, míg a felső lapok laptopnak, kávénak vagy díszeknek ideálisak. - Ipari hangulat: a forgácslap meleg, rusztikus faerezetű felülete és az elegáns fekete acélváz modern-ipari stílust visz otthonába, irodájába vagy társalgójába. - Stabil, padlóbarát kivitel: masszív, 20 mm-es acélváz biztosítja a stabilitást; az asztallapok teherbírása 10 kg/asztal. Az állítható talpak egyenletességet biztosítanak és védik a padlót a karcolásoktól. - Egyszerű összeszerelés és karbantartás: vízlepergető melaminfelület a gyors tisztításhoz. Átlátható, illusztrált lépésről lépésre útmutató a gyors és könnyű otthoni összeszereléshez.
| Szélesség: | 60-80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 54-60 cm |
| Magasság: | 41-51 cm |
| Alak | Kerek, Téglalap |
|---|---|
| Anyag | Fa, Fém, Laminált |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Stílus | Rusztikus, Ipari |
| Szett | Igen |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Gyártó | HOMCOM |

Kerek, fém, modern stílusú
Raktáron
75×80×80 cm, négyzet alakú, tölgyfa
Raktáron

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron