

Méretek 85-106×51×42 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- VINTAGE STÍLUS: magassarkú bárszék egyszerű vonalakkal és újragondolt vintage stílussal, díszes zig-zag varrással, ez a 2 db szék tökéletesen illik az otthonába. - KIVÁLÓ KÉNYELEM: bárszékek szivacsos párnázással az ülőfelületen és lábtartóval, optimális kényelmet biztosítva. Az állítható alapnak köszönhetően könnyen beállítható az ülésmagasság a pulthoz. - KIVÁLÓ STABILITÁS: a széles, kerek alap biztosítja az egyensúlyt és a stabilitást. Magas székek csúszásmentes gumitalppal, hogy elkerülje a padló karcolódását. - 2 DB SZETT: ideális bárszékek, hogy összeillő megjelenést teremtsen otthonában. Tökéletes a konyhasziget köré, egy magas asztalnál vagy a konyhai pultnál. - MŰSZAKI ADATOK: teljes méretek: 42L x 51W x 85-106H cm. Ajánlott max. terhelhetőség: 120 kg
| Szélesség: | 51 cm |
|---|---|
| Mélység: | 42 cm |
| Magasság: | 85-106 cm |
| Stílus | Retró |
|---|---|
| Láb típus | Forgó láb |
| Anyag | Kárpitozott, Műanyag, Fém |
| Kárpit anyaga | Öko-bőr |
| Szett | Igen |
| Szín | Barna |
| Gyártó | HOMCOM |

81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Fém, ipari stílusú, retró
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
103×44×45 cm, szett
Ingyenes szállítás
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Fém, rusztikus, forgó lábbal
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
110×53×56 cm
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, rusztikus, forgó lábbal
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Kapu
Raktáron
Gáz
Raktáron
Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron


Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron