


Méretek 75×95×95 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Melos forgatható pihenőfotel – bézs zsenília Dress me 15 producertől STILLA a webáruházunkban kapható önálló összeszerelésre alkalmas bútor. A termék jellemzői: Gyártó: STILLA Méretek: (cm): 95 x 75 x 95 Szélesség: 95 cm Magasság: 75 cm Mélység: 95 cm
| Szélesség: | 95 cm |
|---|---|
| Mélység: | 95 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Funkció | Forgó |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Szövet |
| Szín | Bézs |
| Magassag | 75 cm |
| Melyseg | 95 cm |
| Szelesseg | 95 cm |
| Gyártó | STILLA |

Műbőr, kihúzható, alacsony háttámlával
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
88×64×88 cm, füles, modern stílusú
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, lábakkal
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, rattan, modern stílusú
Raktáron
Forgó, szövet
Raktáron
Hinta, kihúzható
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
180×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tölgyfa, sonoma tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
40×150×42 cm, fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
114×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
46×41 cm, kerek, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
17×100×42 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
48×120×60 cm, modern stílusú, téglalap alakú
RaktáronIngyenes szállítás
40×100×60 cm, fém, gurulós
RaktáronIngyenes szállítás
36×60×120 cm, modern stílusú, téglalap alakú
RaktáronIngyenes szállítás
60×45 cm, modern stílusú, ovális
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás