

Méretek 78×78×40 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 45 549 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- NINCS TOVÁBB ZAVAR: válaszd ezt a kétszintes tárolószekrényt ajtókkal és állítható polccal, amely három szinten biztosít rendet a dolgaidnak. Búcsúzz el a rendetlenségtől és üdvözöld a jól rendezett otthont. - IDŐTLEN ELEGANCIA: A chevron mintás panelek és fogantyú nélküli dizájn, arany acél lábakon áll a nappaliban, elegáns kiegészítőként ad egy cseppnyi kifinomultságot a modern dekorációhoz. - STABILITÁS ÉS BIZTONSÁG GARANTÁLVA: A hőkezelt acél lábak és a dőlést megakadályozó dizájn biztosítja a stabilitást és a biztonságot, ami egy biztonságos kiegészítést jelent az otthonodban. - EMELT ALAP AZ EGYSZERŰ TAKARÍTÁSHOZ: A kompakt hálószobai tárolószekrény emelt alapja megkönnyíti az alatti takarítást, ötvözve a funkcionalitást a kifinomult dizájnnal. Ez a találékony dizájn megkönnyíti a takarítást, anélkül hogy rejtett szennyezett területek maradnának. - MŰSZAKI ADATOK: Teljes méretek: 78 x 40 x 78 cm. Maximális javasolt teher: 50 kg (összesen), 30 kg (tetején), 10 kg (polcon). Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 78 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 78 cm |
| Típus | Ajtóval |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Szín | Bézs |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Gyártó | HOMCOM |


Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
80×150×40 cm, fenyő, fa
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
99×82×38 cm, fiókos, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
81×200×43 cm, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron