

Méretek 75×140×35 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 78 810 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- TÁGAS TÁROLÁS: Ez a stílusos nappali tálalószekrény három fiókot, egy tálcát és egy tágas szekrényt kínál, ideális a konyhai vagy nappali kiegészítők rendezett tárolásához. - ÁLLÍTHATÓ POLC: A nappali bútor megfelelő rekeszében állítható polc található, amely különböző méretű és típusú tárgyak tárolására tökéletesen alkalmas. - BIZTONSÁG: Ez a konyhai tárolószekrény borulásgátló rendszerrel és párnázott zsanérokkal van tervezve, megelőzve a baleseteket és csökkentve a zajt használat során. - STABILITÁS ÉS VÉDELEM FENNTARTÁSA: Porszórt acél lábakkal és védőbetétekkel rendelkezik, ez a konyhai tálalószekrény kifogástalan stabilitást biztosít és megakadályozza a padló karcolását, szilárd alumínium ötvözet fogantyúkkal a biztonságos fogás érdekében. - MŰSZAKI ADATOK: Teljes méretek: 140L x 35W x 75H cm; Maximálisan ajánlott terhelés: 60 kg (összesen), 25 kg (felső felület), 15 kg (alsó), 5 kg (polc), 5 kg (fiók); Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Bézs |
| Felület | Matt |
| Alak | Egyenes |
| Típus | Egyrészes |
| Gyártó | HOMCOM |

Rusztikus, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Matt, laminált, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Kapu
Raktáron

Gáz
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron

Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron