




A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 27 790 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Kobi márkától származik, raktárunkban van, ára 27790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| A fényforrás átlagos élettartama | 6000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 25 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 85 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Series | MIRANA Kobi |
| Gyártó | Kobi |

Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron


Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron

Fali, 230V, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fém
Raktáron
Fali
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Álló, talajba építhető
Raktáron


Álló
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás

230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás