

Méretek 75×60×120 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 45 908 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- TERVEZÉS: ipari stílusú étkezőasztal: eleganciát és eredetiséget visz a belső térbe, ami jellemző a New York-i loftokra - Szép asztal, ami könnyen beilleszkedik nappaliba, étkezőbe vagy nagy konyhába - NAGY MÉRETŰ ASZTALLAP: nagy bélelt téglalap alakú asztallap 120L x 60W cm, elegendő munkafelülettel vagy étkezőhellyel - ROBUSB ALAP: 4 robusztus fekete epoxi fémből készült hajlított láb csúszásgátló párnákkal a stabilitás és tartósság érdekében - KÖNNYŰ KARBANTARTÁS: MDF asztallap melamin borítással: könnyen karbantartható enyhén nedves ronggyal - KÖNNYŰ ÖSSZESZERELÉS: gyors és egyszerű összeszerelés a mellékelt illusztrált útmutató segítségével
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Ipari |
| Szín | Bézs |
| Ülőhelyek száma | 4-személyes |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Fa, Laminált |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Gyártó | HOMCOM |

Modern stílusú, fém lábakkal, matt
Raktáron
76 cm, ⌀ 90 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
76 cm, ⌀ 90 cm, kerek, modern stílusú

75×100×60 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
72 cm, ⌀ 65 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Ingyenes szállítás
76×80×80 cm, ⌀ 80 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban

76×80×80 cm, ⌀ 80 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
76×80×80 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
⌀ 120 cm, kerek, tölgyfa
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
76×80×80 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
76 cm, ⌀ 90 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Kerek, diófa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
76×105×105 cm, kerek, modern stílusú

75×120×60 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, tölgyfa, fém lábakkal
Elérhető 2 webáruházban

Négyzet alakú, fém lábakkal, matt
Raktáron
75×140×80 cm, bővíthető, 6-személyes
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
77×110 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 12 webáruházban
Raktáron
Matt, egy lábbal, márvány asztallappal
Raktáron
76×90×105 cm, kerek, modern stílusú

Tölgyfa, rusztikus, matt
Ingyenes szállítás
60×90 cm, modern stílusú, fém lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
75×120×80 cm, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
75×120×80 cm, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
76 cm, ⌀ 105 cm, kerek, matt
Elérhető 12 webáruházban
Raktáron

Mosdóval, modern stílusú, tükörrel
Raktáron
Mosdóval, modern stílusú, tükörrel
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Fa, laminált, gyerekkel együtt növő
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron