






Méretek 115×108×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: 100% poliészter Műrattan Acélkeret Szín Szürke Világoszöld mintás A szék méretei Szélesség: 108 cm Mélység: 70 cm Magasság: 115 cm Teherbírás: 150 kg Kialakítás A csomag tartalma: szék, párnák és függesztő rugó Az állvány nem része a csomagnak Szétszerelt állapotban szállítjuk Biztonsági figyelmeztetés A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját maga végzi saját felelősségére. Használat előtt győződjön meg róla, hogy a függesztés erősen és helyesen van rögzítve. A szék nem alkalmas erős oldalirányú hintázásra. Ha állványt használ, helyezze azt sima és szilárd felületre, hogy biztosítva legyen a stabilitás. A 6 év alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket. A hintázás varázsa Engedjen meg magának egy kis pihenést és relaxációt a függőszékben, amely könnyen a kedvenc helyévé válhat a kikapcsolódásra. A lágy ringatás segít ellazítani a feszültséget, lelassítani a gondolatokat, és kellemes légkört teremteni a nyugalomhoz. A függőszék kiválóan alkalmas teraszra, erkélyre vagy beltérre, és kényelmes helyet biztosít olvasáshoz, pihenéshez vagy magányos pillanatokhoz.
| Szélesség: | 108 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 115 cm |
| Anyag | Műrattan |
|---|---|
| Párnával | Igen |
| Típus | Hinta, Függő |
| Teherbírás | 150 kg |
| Minta | Mintával |
| Fotel anyaga | Szövet, Műanyag rattan, Acél |
| Állvány | Nem |
| Alak | Tojás |
| Stílus | Modern |
| Kinézet | Hintaágy |
| Súly | 30 kg |

Fa
Raktáron
130×78 cm, fém, párnával
Raktáron
Összecsukható, fa, karfás
Raktáron
115×108×70 cm, fém, párnával
Raktáron
Fém, párnával, műrattan
Raktáron
Párnával, műrattan, hinta
Raktáron
120×105×70 cm, fém, párnával
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron