






A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 10 190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 10190.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Anyag | Fém |
| Felület | Krómozott |
| Szerelési lyuk | 68 mm |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1035 lm |
| Típus | Beépíthető lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,5 W |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Szerelési mélység | 85 mm |
| Szerelés módja | Beépített |
| Darabszám a csomagban | 3 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 13,5 W |
| Series | BARRANCO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron

Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, billenthető, fém
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Mennyezeti, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, kerek
RaktáronIngyenes szállítás

Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás