

Méretek 72-82×80×40 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 26 750 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Mobilitás: 4 simán gördülő kerék, 2 fékes, lehetővé teszi a könnyű mozgatást a házban és biztosítja a jobb stabilitást. - Három Polc: Az egyedi C-alakú kialakítás sokoldalú. Használható éjjeliszekrényként, kanapéasztalként, mini bárkocsiként stb. Nagy asztallapjával és 2 polcával bőséges tárolóhelyet kínál. - Magasságban Állítható: A 72 és 82 cm közötti magasság könnyen hozzáigazítható különböző ágyakhoz és kanapékhoz, munkapadként a tanulmányi szobában vagy számítógép íróasztalként az otthoni irodában. - Magas Minőség: Faanyagból és fémből készült a tartósság érdekében. - Összes Méret: 80L x 40W x 72-82H cm; Max. Javasolt Teherbírás: 20 kg (rekeszenként), 2,5 kg (polconként)
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 72-82 cm |
| Alak | Téglalap |
|---|---|
| Anyag | Fa, Fém |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Diófa |
| Stílus | Rusztikus, Ipari |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Görgőkkel | Igen |
| Gyártó | HOMCOM |

75×80×80 cm, négyzet alakú, tölgyfa
Raktáron
Kerek, fém, modern stílusú
Raktáron

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron