

Méretek 47-62×80 cm, ⌀ 80 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 43 380 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Felnyitható asztal dizájn: Ez az elegáns nappali asztal felnyitható funkcióval lehetővé teszi, hogy hatékonyan dolgozzon vagy étkezzen a kanapéból. A kiváló minőségű acél emelőmechanizmusnak köszönhetően a magasságállítás sima és zajtalan - Tágas tárolási megoldások: Ez a kerek dohányzóasztal felnyitható funkcióval segít rendben tartani a nappalit rejtett és nyitott tárolórekeszeivel. Tökéletes magazinok, távvezérlők és egyéb tárgyak tárolására - Masszív és megbízható: Magas minőségű forgácslapból készült, nemes melamin bevonattal és egy masszív acélkeret által támogatva, ez a magasságban állítható dohányzóasztal garantálja a stabilitást. A lekerekített élek és csúszásmentes lábak biztosítják a biztonságot - Sokoldalú használat: Legyen az vendégek szórakoztatására vagy praktikus munkafelületként, ez a magasságban állítható oldalasztal rugalmasan alkalmazkodik bármilyen helyzethez. Klasszikus dizájnja zökkenőmentesen illeszkedik bármilyen nappaliba - A magasságban állítható nappali asztal méretei: Ø80 x 47-61.5H cm. Maximális teherbírás: 30 kg. Összeszerelést igényel
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Magasság: | 47-62 cm |
| Átmérő: | 80 cm |
| Alak | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Fa, Fém, Laminált |
| Stílus | Modern |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Diófa |
| Felület | Matt |
| Állítható magassággal | Igen |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Kihúzható | Igen |
| Gyártó | HOMCOM |

Rusztikus, fém, kihúzható
Raktáron
Kerek, fém, matt
Raktáron
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fa, matt
Raktáron
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

41×110×60 cm, fa, fém

Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron
Fa, laminált, gyerekkel együtt növő
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Fa, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron