

Méretek 80×40×23 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 24 387 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- TARTÓS ANYAG: E1-es osztályú MDF panelekből készült, ez a fürdőszobai padlószekrény masszív és sokáig tart. - OPTIMALIZÁLT TÁROLÓHELY: 2 szintes polcok és egy ajtós szekrény megfelelő tárolóhelyet nyújtanak mindennapi tárgyaid számára. - BIZTONSÁGOS: Ez a tárolószekrény padlószekrénnyé alakítva felborulásgátló dizájnnal rendelkezik és falra is rögzíthető a biztonság érdekében. - KÖNNYEN TISZTÍTHATÓ: A festett MDF anyag sima felületet biztosít, amely könnyen tisztítható nedves ruhával, és segít otthonod szép megjelenésének megőrzésében. - MÉRETEK: Teljes méretek: 40x23x80cm, Súly: 10 kg (polconként), 80 kg (összesen)
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 23 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Lábakkal | Igen |
|---|---|
| Típus | Alacsony |
| Elhelyezés | Álló |
| Szín | Fehér |
| Felület | Matt |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Stílus | Modern |
| Gyártó | HOMCOM |

Álló, rusztikus, lábakkal
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Álló, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tükrös, fali, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Álló, matt
Raktáron
Álló, matt, laminált
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Álló, matt, laminált
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Álló, rusztikus, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, matt, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Fa, laminált, gyerekkel együtt növő
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron