

Méretek 130×30×32 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 25 665 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- BARÁTSÁGOS TERVEZÉS : Két színű bambusz és fehér fürdőszobai polc, ideális egy barátságos, zen és természetes hangulat hozzáadásához a fürdőszobájába - Ellenálló : Az állvány szilárd bambuszból készült, amely rendkívül ellenáll a nedvességnek - RENGETEG TÁROLÁS : 5 szint 3 kosárral és 2 polccal, amelyek lehetővé teszik a tisztítószerek, szépségápolási termékek és egyéb hasznos dolgok gondos tárolását - TÁROLÁSI VÁLASZTÉK : 3 kosár, 2 polc (legmagasabb és legalacsonyabb szint) - ÁLLÍTHATÓ : Kompakt méret, lehetővé téve a telepítést minden térben
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 32 cm |
| Magasság: | 130 cm |
| Lábakkal | Igen |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Szín | Fehér |
| Alak | Egyenes |
| Anyag | Fa |
| Stílus | Japandi |
| Gyártó | HOMCOM |


Matt, élelmiszer, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, sarok
Raktáron