

Méretek 45×110×60 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 40 126 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- IPARI STÍLUS: Ez a nappali asztal fa hatású lappal és fekete keresztezett acél lábakkal rendelkezik, elegáns ipari érintést adva életterének. - NAGY ASZTALAP: A 110 x 60 cm-es nagyméretű asztal elegendő helyet biztosít teáskészletének, magazinjainak és dekorációs elemeinek. - STABIL STRUKTÚRA: Forgácslapból és porszórt acélból készült, ez a fa kávézó asztal megbízható és stabil középpontja a nappalijának. - KÖNNYŰ ÖSSZEÁLLÍTÁS: A tárolóval ellátott kávézó asztalunkat úgy terveztük, hogy egyszerű és gyors telepítést biztosítson. - MŰSZAKI ADATOK: Teljes méretek: 110L x 60W x 45H cm. Ajánlott maximális terhelhetőség: 30 kg.
| Szélesség: | 110 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Alak | Téglalap |
|---|---|
| Anyag | Fa, Fém, Laminált |
| Stílus | Ipari |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Gyártó | HOMCOM |

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
42×90×60 cm, tölgyfa, gurulós

Kerek, fém, matt
Raktáron
50×60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, fém, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, matt
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Kapu
Raktáron

Műanyag, fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
93×30×30 cm, álló, magasfényű
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
71×80×29 cm, matt, tölgyfa
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron