

Méretek 72×76×35 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- MODERN DIZÁJN: Tálalószekrény modern két színben: fehér és szürke, ami bájt és eleganciát hoz az otthonába - NAAGY TÁROLÓHELY: 4 tágas, simán csúszó fiókkal rendelkezik, alumínium ötvözet fogantyúkkal, hogy minden hétköznapi tárgyát tárolhassa - ROBOSZTUS ÉS TARTÓS: E1 minőségű forgácslapból készült, ez a bútordarab tartós és könnyen tisztítható. Szilárd felépítése elég masszív ahhoz, hogy akár 50 kg-ot is elbírjon - TIP-ELLENES RENDSZER: A tálalószekrényt a falhoz rögzítő tip-ellenes rendszer garantálja az Ön és családja biztonságát - INFORMÁCIÓ: Teljes méretek: 76 Sz x 35 Mé x 72 Ma cm; - Fiók belső méretei: 67 Sz x 28.5 Mé x 7 Ma cm; - Ajánlott maximális teherbírás: 50 kg (összesen), 10 kg (fiókonként)
| Szélesség: | 76 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 72 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fehér |
| Felület | Matt |
| Alak | Egyenes |
| Típus | Egyrészes |
| Gyártó | HOMCOM |

Rusztikus, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Matt, laminált, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Kapu
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron

Gáz
Raktáron
Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron


Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron