

Méretek 138×63×30 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 35 788 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- TERMÉSZETES ELEGANCIA: Ez a keskeny polc egy bambusz szerkezetet, nyílásos ajtókat és fehér melamin polcokat kombinál, ideális minden dekorációs stílushoz - BŐ TÁROLÓHELY: Három nyitott polc a fontos tárgyak megjelenítésére és egy ajtós szekrény biztosítja a praktikus és hatékony tárolást - SZELLŐZŐ ÉS KÖNNYEN TISZTÍTHATÓ: A bambusz szerkezet és a melamin polcok lehetővé teszik a könnyű tisztítást nedves ruhával. A nyílásos ajtók jó szellőzést biztosítanak a szekrény belsejében - TÖKÉLETES STABILITÁS ÉS PADLÓVÉDELEM: A lábakon elhelyezett talpak megakadályozzák a padló karcolódását, és stabil alapot biztosítanak bármilyen felülethez - TELJES DIMENZIÓK: 63x30x138 cm (HxSzxM). Maximális teherbírás: 25 kg (összesen) és 5 kg (polconként). Összeszerelés szükséges.
| Szélesség: | 63 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 138 cm |
| Lábakkal | Igen |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Szín | Barna |
| Alak | Egyenes |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Stílus | Japandi |
| Gyártó | HOMCOM |

300×120×42 cm, magasfényű, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Sarok, modern stílusú, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Kapu
Raktáron

Műanyag, fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fólia, horganyzott lemez
Raktáron
Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Gáz, grillráccsal
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
93×30×30 cm, álló, magasfényű
Raktáron
Kapu
Raktáron
71×80×29 cm, matt, tölgyfa
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron