

Méretek 40-45×45-60×29-40 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 21 688 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- 2 DARABOS OLDALTÁBLA KÉSZLET: A termék 2 kávézó asztalból áll különböző méretekben, amelyeket együtt vagy külön is használhat. Ezenkívül kanapé melletti táblaként, éjjeliszekrényként vagy fésült kávézó asztalként is funkcionálhatnak. - MODERN STÍLUS: Ezek a kávézó asztalok eleganciát és modernitást kínálnak otthonának. A háromszög alakú felső rész, kissé dőlt lábak és semleges színek lehetővé teszik, hogy könnyedén beilleszkedjenek bármilyen térbe. - TARTÓS ÉS STABIL: Melamin fát és fenyőfa lábakat használva ezek az oldaltáblák nagy stabilitást kínálnak, így ideálisak a hosszú távú használatra. Ezenkívül laminált felületük védi a nedvességtől és megkönnyíti a tisztítást. - TÁROLÓKAPACITÁS: Mindkét skandináv stílusú oldaltábla teteje akár 10 kg súlyt is elbír. Bőséges helyet kínálnak kedvenc könyveinek, gyertyáinak, dekoratív tárgyainak, kiskerékpárjainak és még sok másnak. - TELJES MÉRETEK: 59.5x39.5x45 cm (nagy) és 44.5x28.5x40 cm (kicsi). Maximális teherbírás: 10 kg (mindegyik). Ezek a kis kávézó asztalok összeszerelést igényelnek.
| Szélesség: | 45-60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 29-40 cm |
| Magasság: | 40-45 cm |
| Alak | Szabálytalan |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fehér |
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Szett | Igen |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Gyártó | HOMCOM |


Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Kapu
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron

Gáz
Raktáron


Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron