
Royal D Lerakóasztal Sötét Dió
Kerek, modern stílusú, diófa
RaktáronMéretek 72-82×40×80 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 26 750 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Mobil: 4 simán guruló kerékkel, 2 fékkel, így könnyen mozgatható a házban és biztosítja a jobb stabilitást. - Három Polc: Az egyedi C-alakú dizájn sokoldalú használatot tesz lehetővé. Használható éjjeli szekrényként, kávézóasztalként, minibár kocsiként és még sok másra. Nagy asztallappal és 2 polccal, rengeteg tárolóhelyet kínál. - Magasságban Állítható: A 72-82 cm-es állítható magasság különböző ágyakhoz és kanapékhoz igazítható, dolgozószobában munkaállomásként, vagy otthoni irodában számítógép asztalként használható. - Magas Minőség: Faforgács anyagból és fémből készült az tartósság érdekében. - Teljes Méretek: 80H x 40W x 72-82 cm; Maximális Javasolt Terhelés: 20 kg (rekeszanként), 2.5 kg (polconként)
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 72-82 cm |
| Alak | Téglalap |
|---|---|
| Anyag | Fa, Fém, Laminált |
| Szín | Fekete |
| Fa mintázat | Diófa |
| Stílus | Modern, Ipari |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Görgőkkel | Igen |
| Gyártó | HOMCOM |

Kerek, modern stílusú, diófa
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Kapu
Raktáron

Műanyag, fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fólia, horganyzott lemez
Raktáron
Gáz, grillráccsal
Raktáron
Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
93×30×30 cm, álló, magasfényű
Raktáron
Kapu
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
71×80×29 cm, matt, tölgyfa
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron