

Méretek 65×36×51 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- SZEMETGYÖNYÖRCHÖZŐ: A fekete-dió oldalsó asztal trendi retró külseje nemcsak stílusos, hanem rendkívül praktikus is a C-forma dizájnjának köszönhetően. - KÉNYELMES: A négy univerzális kerék lehetővé teszi, hogy a kávézóasztalt bárhova elmozdítsuk a szobában. A C-forma dizájn lehetővé teszi, hogy az asztalt kanapék, székek és ágyak alá csúsztassuk. - BŐSÉGES TÁROLÁS: Az asztallap és az alsó polc elegendő helyet biztosít az italoknak, magazinoknak és a távirányítónak, így minden kéznél van, még akkor is, ha a kanapén pihen vagy az ágyban fekszik. - ERŐS ÉS STABIL: Tartós MDF-ből és rozsdamentes acélból készült, a kávézóasztal rendkívül tartós, hosszú élettartamú és könnyen tisztítható. Ez a kompakt bútor akár 10 kg-ot is elbír. - TERMÉKRENDELKEZÉSEK: Teljes méretek: H51 x Sz36 x M65 cm, max. terhelhetőség: 10 kg.
| Szélesség: | 36 cm |
|---|---|
| Mélység: | 51 cm |
| Magasság: | 65 cm |
| Anyag | Fa, Fém, Laminált |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Fa mintázat | Diófa |
| Stílus | Ipari, Retró |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Görgőkkel | Igen |
| Gyártó | HOMCOM |

Kerek, modern stílusú, diófa
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Kapu
Raktáron

Műanyag, fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fólia, horganyzott lemez
Raktáron
Gáz, grillráccsal
Raktáron
Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
93×30×30 cm, álló, magasfényű
Raktáron
Kapu
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
71×80×29 cm, matt, tölgyfa
Raktáron
Szekrénnyel, fiókos, laminált
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron