

Méretek 78×110 cm, ⌀ 110 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 55 311 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Tágas és társaságbarát: 110 cm átmérőjű asztallap, amely kényelmes helyet biztosít akár hat személy számára, bőséges helyet a tálaláshoz és közös pillanatokhoz. - Modern kerek étkezőasztal: meleg faerezetű asztallap és letisztult acél központi talp ötvözi a természetes bájt a kortárs eleganciával. Minimalista, mégis stabil központi kialakítás. - Biztonságos és stabil: E1 minőségű MDF asztallap és megerősített acél váz napi használatra tervezve. A 64,5 cm átmérőjű központi talp csúszásgátló talpakkal biztosítja az optimális stabilitást. - Sokoldalú használat: mindennapi étkezésekhez, baráti összejövetelekhez, tanuláshoz vagy alkalmi otthoni munkavégzéshez. Elegáns és praktikus megoldás bármely helyiségbe. - Gyors és egyszerű összeszerelés: világos, felhasználóbarát útmutató és átlátható alkatrészcsomagolás a gondtalan beüzemelésért.
| Szélesség: | 110 cm |
|---|---|
| Magasság: | 78 cm |
| Átmérő: | 110 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
|---|---|
| Alak | Kerek |
| Stílus | Modern |
| Szín | Barna |
| Ülőhelyek száma | 6-személyes |
| Fa mintázat | Diófa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztalláb típus | Egy láb, Három láb |
| Asztallap anyaga | Fa, Laminált |
| Gyártó | HOMCOM |

Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, magasság
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

Matt, téglalap alakú, klasszikus lábakkal
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

⌀ 110 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
75×120×70 cm, tölgyfa, matt

77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×140-180×80 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

76 cm, ⌀ 105 cm, kerek, matt
Elérhető 10 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Kerek, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron

Műanyag, fém, lejtős tetővel
Raktáron
Kapu
Raktáron
Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Kapu
Raktáron
Fém, árnyékolóval
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron


Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron

Gáz
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron