

Méretek 76×76×35 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- ÍVES BOHO KIALAKÍTÁS: Meleg, karakteres hangulatot ad otthonának ez a lágyan ívelt oldalakkal rendelkező tálalószekrény, mely természetes rattan ajtókkal és tölgyfa hatású felülettel könnyed, elegáns boho stílust kölcsönöz. - RUGALMAS BELTÉRI TÁROLÁS: A két ajtó mögött található háromállású állítható polc nagyobb dekorációs tárgyak, valamint tányérok, tálak vagy poharak tárolására egyaránt alkalmas, így a mindennapi kellékek rendezetten és kéznél maradnak. - SOKOLDALÚ MÉRET: Kompakt, de funkcionális kialakítás — a tárolószekrény nappaliba, étkezőbe vagy előszobába egyaránt illik, dísz- vagy konzolasztalként is helytáll, segít optimalizálni a teret kicsi és nagy helyiségekben egyaránt. - BIZTONSÁG ÉS TARTÓSSÁG: Lekerekített élek a fokozott biztonságért, az L alakú kidőlésgátló készlet pedig stabil és megbízható használatot biztosít. Masszív ötvözet pántok és fogantyúk sima működést és hosszú élettartamot garantálnak. - MŰSZAKI ADATOK: Teljes méret: 76 x 35 x 75,5 cm (30 x 13,8 x 29,7 in). Ajánlott maximális terhelés: összesen 40 kg; teteje 20 kg; polc 10 kg. Szerelést igényel.
| Szélesség: | 76 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Anyag | Fa |
| Szín | Bézs |
| Felület | Matt |
| Alak | Sarok, Egyenes |
| Típus | Egyrészes |
| Gyártó | HOMCOM |

Rusztikus, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Matt, laminált, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Kapu
Raktáron

Gáz
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron

Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron