

Méretek 77×107×35 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 48 803 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Modern minimalista stílus, amely bárhol illik: Tiszta fehér felületek meleg tölgyhatású részletekkel párosulva skandináv ihletésű, nyugtató megjelenést adnak konyhának, nappalinak vagy előszobának. - Tágas, rendezett tárolás: Három ajtós szekrény biztosít tágas, elkülönített helyet edényeknek, könyveknek, iratoknak vagy napi használati tárgyaknak. Két állítható polc alkalmazkodik az igényekhez. - Masszív, stabil és csalábarát kivitelezés: Vastag panelekből és öt masszív Hevea gumifa lábbal készült tálalószekrény, maximális terhelhetőség akár 80 kg, a felső rész 30 kg teherbírással. Tartalmaz L-alakú falrögzítőt a biztonság növeléséhez. - Sokoldalú kialakítás: 76,5 cm-es kényelmes magasságának köszönhetően tálalónak, nappali tárolónak, TV-állványnak (max. 127 cm-es/50"-es készülékig), előszobai konzolnak vagy otthoni irodai irattartónak egyaránt alkalmas. - Könnyű összeszerelés és tisztítás: Részletes útmutató és számozott alkatrészek a gyors otthoni összeszereléshez. A sima felület másodpercek alatt letörölhető. 14,5 cm-es lábmagasság lehetővé teszi a robotporszívók áthaladását.
| Szélesség: | 107 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 77 cm |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
|---|---|
| Stílus | Modern, Rusztikus, Skandináv |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fehér |
| Felület | Matt |
| Alak | Sarok, Egyenes |
| Típus | Egyrészes |
| Gyártó | HOMCOM |

Rusztikus, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Matt, laminált, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, lejtős tetővel
Raktáron

Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Kapu
Raktáron

Gáz
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron

Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron

Fiókos, fa, laminált
Raktáron
Műanyag, kültéri, klasszikus
Raktáron
Laminált, állítható magassággal, dönthető asztallappal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron