

Méretek 103×88×78 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Maximális pihenés: A kézi dönthető fotel háttámlája 135°-ig dönthető, a beépített lábtartó külön működtethető egy oldalsó húzó segítségével. A könnyű kezelhetőség maximális kényelmet ígér - 360°-os forgatási funkció: A 360°-os forgó talppal rendelkező TV fotel könnyed mozgást biztosít minden irányban. Tökéletes irodai munkához és a legnagyobb mozgásszabadság élvezetéhez - Luxus párnázottság: A dönthető TV fotel maximális kényelmet és stílust kínál magas háttámlájával és elegáns műbőrrel, széles karfáival bőséges párnázat mellett. Egy kifinomult kiegészítő bármilyen nappaliban - Robusztus és stabil: A faanyagból készült erős alap és porbevonatos acélváz ideálissá teszi ezt a dönthető fotelt a pihenéshez. A védő lábak megakadályozzák a padló megkarcolódását, így kiváló választás az otthonába - Termékinformáció a dönthető fotelről: Ülőpozíció méretei: 78L x 88W x 103H cm. Döntött pozíció méretei: 76L x 151W x 93H cm. Teherbírás: 150 kg. Összeszerelés szükséges
| Szélesség: | 88 cm |
|---|---|
| Mélység: | 78 cm |
| Magasság: | 103 cm |
| Típus | TV-fotelek |
|---|---|
| Lábtartóval | Igen |
| Anyag | Műbőr |
| Funkció | Forgó, Kihúzható, Állítható |
| Stílus | Modern |
| Lábakkal | Igen |
| Háttámla magassága | Magas |
| Szín | Barna |
| Gyártó | HOMCOM |

Füles, szövet, magas háttámlával
Raktáron
Hinta, kihúzható, magas háttámlával
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Lábtartóval, bőr, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hinta, kihúzható
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Lábtartóval, bőr, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, modern stílusú, kihúzható
Raktáron
Modern stílusú, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron

Gáz
Raktáron
Kapu
Raktáron
Játékkonyhák
Raktáron

Fólia, műanyag, acél
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron

Fólia, acél
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron