

Méretek 75×120×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- RUGALMAS TÁROLÁSI LEHETŐSÉGEK: Ez a büfé két különálló rekeszt kínál, mindegyik rekesz állítható polccal van ellátva, ami három különböző magassági lehetőséget biztosít a testre szabott elhelyezéshez. - BOHÉM STÍLUS: Ez a konyhai büfé rattan ajtóval, taperd fogantyúkkal és vékony lábakkal rendelkezik, így természetes és elegáns megjelenést biztosít otthonának, természetes fa megjelenésével. - BIZTONSÁG ÉS STABILITÁS: Az átbillenésgátló mechanizmussal és a csúszásmentes talpakkal ellátott nappali tároló növelt stabilitást és biztonságot nyújt, így ideális választás bármely otthon számára. - EMELT ALAP: A 17 cm magas lábak megkönnyítik a takarítást és biztosítják a könnyű és hatékony karbantartást. - TECHNIKAI ADATOK: Teljes méretek: 120L x 40W x 75H cm, Ajánlott maximális terhelés: 50 kg (összesen), 10 kg (felső/polc). Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
|---|---|
| Stílus | Rusztikus, Japandi |
| Anyag | Fa |
| Szín | Barna |
| Felület | Matt |
| Típus | Kétrészes, Egyrészes |
| Üvegezett | Igen |
| Alak | Egyenes |
| Gyártó | HOMCOM |

85×98×29 cm, fa, rusztikus
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Kapu
Raktáron

Műanyag, fém, lejtős tetővel
Raktáron
Fém, lejtős tetővel
Raktáron
Gáz, grillráccsal
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
93×30×30 cm, álló, magasfényű
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron
71×80×29 cm, matt, tölgyfa
Raktáron
Kapu
Raktáron
Polcos, fa, laminált
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált
Raktáron
Polcos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron
Fiókos, laminált, állítható magassággal
Raktáron