










A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 21 190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri mennyezeti/fali lámpatest mikrohullámú érzékelővel. Időzítés: 5 mp - 5 perc. Az érzékelő maximális hatótávolsága: 7 m, állítható 100/75/50/25%-ra a teljes hatótávolságból. Érzékenység beállítása: 2, 10 és 50 lx. Érzékelési szög: 160°. Nappali fény felismerő funkció. Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali, Talajba építhető |
| Feszültség | 230V |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Funkció | Alkonyérzékelő/LED technológia/Érzékelős |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 2100 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 145 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Series | BENE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fém
Raktáron

Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron

Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás



Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron

Fali
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás