



A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 24 150 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Hayami akkus láncfűrész 12"-os láncvezetővel egy praktikus és erőteljes eszköz kerti munkákhoz, ágak vágásához és kisebb tűzifa előkészítéséhez. A vezeték nélküli működés, az automatikus lánckenés és a két akkumulátor kényelmes munkát biztosít kábelkorlátozás nélkül.
| Működési mód | Akkus |
|---|---|
| Lánc hossza | 85 cm |
| Vezetősín hossza | 34,2 cm |
| Fordulatszám | 20.000 rpm |
| Láncosztás | 3/8 MINI |
| Rychlost řetězu bez zatížení | 6 m/s |
| Výkon | 1000 W |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Napájení | 220V |
| Elemek száma | 2 |
| Alkalmas elem | HT-MNJDC (MAKITA) |
| Elemek része a csomagolásnak | Igen |
| Tömeg | 2,35 kg |
| Feszültség | 21 V |
| Gyártó | HAYAMI |


Akkus
Raktáron
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus, benzines
Raktáron
Láncfűrészek, kézi, fa
Raktáron
Akkus
Raktáron

Láncfűrészek, kézi, ágvágó
Raktáron
Benzines
Raktáron
Benzines
Raktáron

Láncfűrészek, kézi, ágvágó
Raktáron
Láncfűrészek, kézi, ágvágó
Raktáron
Benzines
Raktáron
Akkus
Raktáron
Elektromos
Kiszállítás 2 nap múlva
Kézi, fa, fém
Kiszállítás 2 nap múlva

Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus
Raktáron
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva

Láncfűrészek, kézi, ágvágó
Raktáron
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Láncfűrészek, kézi, ágvágó
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Akkus
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elektromos
Raktáron
Napelemes, álló
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Lombfúvók, akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Feliratos, kerámia, - készletek
Kiszállítás 2 nap múlva


Lombfúvók, akkus
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva

Üveg, univerzális, kerek
Kiszállítás 2 nap múlva
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva

Éjjeli lámpa, asztali
Kiszállítás 2 nap múlva

Műanyag, szélesség, mélység
Kiszállítás 2 nap múlva

Fiúknak, kertbe
Kiszállítás 2 nap múlva
Akkus
Kiszállítás 2 nap múlva