



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Kobi márkától származik, raktárunkban van, ára 9690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Feszültség | 24V |
| Típus | Fali, LED szalagok |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 320 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 4600 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Series | TRAMO Kobi, LED STRIP Kobi |
| Gyártó | Kobi |

LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fém, műanyag
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 12V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, műanyag, álló
Raktáron
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, ÖKOlógiai
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
230V, álló
Raktáron
230V, álló
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Raktáron
Napelemes, fényfüzérek, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 12V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Napelemes, üveg, fém
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron