



A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 19 190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Philips márkától származik, raktárunkban van, ára 19190.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fekete |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 800 lm |
| Funkció | RGB/Távirányító/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5,5 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9,6 W |
| Series | MYLIVING PONGEE Philips, MYLIVING PAISLEY Philips P0 |
| Gyártó | Philips |

230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, meleg fehér
Raktáron
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
LED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Felületre szerelhető
Raktáron
Okos, hideg fehér, modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, skandináv stílusú
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, bronz, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, billenthető
Raktáron
Fa, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Okos, modern stílusú
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
Raktáron
Fa, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás