





A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 75 290 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Open Design márkától származik, raktárunkban van, ára 75290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 590 lm |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Stílus | Klasszikus |
| Hely | Fürdőszoba |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Series | OMI Open Design |
| Gyártó | Open Design |

LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron

Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, fém, műanyag
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, retró, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron