




Méretek 53×54 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Sintro kerek dohányzóasztal 54 cm - fehér terrazzo producertől STILLA a webáruházunkban kapható önálló összeszerelésre alkalmas bútor. A termék jellemzői: Gyártó: STILLA Méretek: (cm): 54 x 53 x Szélesség: 54 cm Magasság: 53 cm Mélység:
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Magasság: | 53 cm |
| Alak | Kerek |
|---|---|
| Anyag | Beton |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Felület | Matt |
| Magassag | 53 cm |
| Szelesseg | 54 cm |
| Gyártó | STILLA |

Fa, matt
Raktáron
Rusztikus, fém, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

42×90×60 cm, tölgyfa, gurulós

Kerek, fém, matt
Raktáron
40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

50×60 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tölgyfa, sonoma tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
106×160×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
15×100×41 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
17×100×42 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
15×100×41 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
46×41 cm, kerek, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, fém
RaktáronIngyenes szállítás
180×200 cm, kárpitozott, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
125×140×200 cm, kárpitozott, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, fém
RaktáronIngyenes szállítás
180×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
45×120×60 cm, tölgyfa, gurulós
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás