Hasonlítsd össze az árakat 6651 Ft-tól 7720 Ft-ig 2 webáruházban:
Ledvance - LEG RGBW Dimmelető szalag FLEX 3m LED/10W/230V + + távirányító
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 6651 Ft és 7720 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
Lehetőség a fényerő szabályozására és a színek váltására. RGB + W (fehér) funkció. A távirányító a csomag része.A csomag tartalmaz egy 3 méteres LED szalagot, távirányítót, 1,5 méteres kábelt adapterrel.
Specifikációk
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Típus | Fali |
| Rgb | Igen |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/LED technológia/RGB |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 780 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 ON/OFF |
| Dugó típusa | C |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 55 W |
| Series | FLEX Ledvance |
| Gyártó | Ledvance |
Ajánljuk

Solight WO794 - LED kültéri dekorációs girlanda 25xE12 20m IP44 meleg fehér
Fényfüzérek, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED RGBW Dimmelhető fali dekor lámpa MAYA LED/1W/230V + távirányítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 76025 - LED Lávalámpa POPPILOL LED/25W/230V
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips -LED RGBW Hosszabbító, dimmelhető kültéri fényfüzér Hue FESTAVIA 10xLED 7m IP65
Fényfüzérek, klasszikus, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED láncfény 10 méter 10 lámpa fényes IP44 - Chill
Fényfüzérek, klasszikus, fali
Raktáron
Philips 70102/31/P6- MYLIVING LIGHTSTRIPS 5m RGB LED, 17W, állítható fény
LED szalagok, műanyag, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 7011 - Lávalámpa G45 LOLLIPOP 2 1xE14/25W/230V
230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED RGB projektor LED/5W/5V űrhajós + távirányító
Álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 76026 - LED Lávalámpa POPPILOL LED/25W/230V
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - napelemes LED díszfüzér BUBBLE 300×LED/8 üzemmód 30 m IP65 meleg fehér
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Blumfeldt Shinecube XL, világító kocka, 40 x 40 x 40 cm, 16 LED szín, 4 világítási mód, fehér
Álló

LED RGBW állítható állólámpa LED/12W/230V + távirányító
230V, álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 76111 - LED Lávalámpa LOLLIPOP RAINBOW 2 LED/25W/230V
230V, álló
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED RGB dimmelhető szalag LED/26W/230V 20 m + távirányító
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - LED RGBW Dimmelhető szalag Hue WACA 5m LED/20W/230V 2000-6500K
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 70102/31/P2 - MYLIVING LIGHTSTRIP LED szalag 5m, 24W, 230V
LED szalagok, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri dekoratív lánc BAJA ST64 15xE27/1W/230V 15,9m IP44 meleg fehér
Fényfüzérek, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED RGBW Szabályozható beépíthető lámpa LED/15W/230V 2700-6500K Wi-Fi
230V, álló, RGB
Raktáron
LED Kültéri dekoratív lánc BAJA ST64 20xE27/1W/230V 20,9m IP44 meleg fehér
Fényfüzérek, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes LED dekorációs fényfüzér — 20 LED, 8 üzemmód, 500 mAh akkumulátor, 7,6 m hossz, IP67 védelem, meleg fehér
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Aigostar - LED szalag 50m LED/400W/230V 6500K IP65
LED szalagok, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Nedis HTPA15EBK kültéri elektromos fűtőtest 200 cm 1500W/230V IP34
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber D-63532 - Gyerek csillár TRAIN 1xE27/60W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa HAKON 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
INCANTI 02-756 - Fali lámpa LENA 1xE27/42W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 49687 - Csillár láncon DEERHURST 2xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 97059-LED PANDELLA LED 7,4W 230V IP44 für Bad mit Sensor
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa MALBO 2xE14/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8812 - Asztali lámpa FLOSSI 1xE14/40W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2778 - Fali lámpa ALETTA 1xE14/40W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Palnas 61002620 - Fali spotlámpa GEMA 1xGU10/10W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber 61682 - Gyerek csillár BABY TRAVEL 1xE27/60W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Steinel 058623 - LED Kültéri fali lámpa SPOT ONE 1xGU10/7W/230V IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Állólámpa 1xE27/60W/230V + 1xE14/25W
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 50581/30/PN - Spotlámpa MYLIVING PONGEE 1xGU10/5,5W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti csillár ANTONIO 5xE14/40W/230V tölgy
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár zsinóron ZYGZAK GREEN 1xE27/60W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár zsinóron ALBA 1xE27/15W/230V á. 45 cm fehér
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár zsinóron MERCURE 2xE27/15W/230V
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás




