








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Milagro márkától származik, raktárunkban van, ára 11390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Fal |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 880 lm |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Series | ARTIST Milagro, MIRORE Milagro |
| Gyártó | Milagro |


IP44, mennyezeti, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti, egy izzóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti, szélesség
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás